Şube: Kağıthane / İstanbul

Kağıthane havalandırma servis merkezinde; kanal ve havalandirma imalatı, menfez, panjur, tank ve havalandırma izolasyonu gibi çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Uzun yıllardan beri Kağıthane'de havalandırma sektöründe hizmet veren firmamız İstanbul Kağıthane'de önemli bir yere sahiptir. Kağıthane ilçesinde işletme sahibi müşterilerimizin endüstriyel havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak ve en iyi hizmeti almalarını sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Havalandırma, izolasyon, iklimlendirme, ısıtma ve soğutma sistemleri imalatı & kurulumu, klima bakımı hizmeti veren şirketimiz, Kağıthane'de havalandırmacı arayan vatandaşlarımız için uzman ekip ve teknik kadrosuyla durmadan yoluna devam ediyor.

Kağıthane havalandırma servisi

Kağıthane Şubemizde Neler Bulacaksınız?

İstanbul geneline yayılmış şube yapısı ile Kağıthane havalandırma firması yada Kağıthane havalandırma servisi adını kullanarak, isteklerinize ve taleplerinize en kısa zamanda cevap verebilmek adına, geniş bir kadro barındırmasıyla beraber, Kağıthane bölgesinde uzman iş anlayışı ve müşteri memnuniyetini hedef edindik. Yalnızca havalandırma alanında değil, tesisat ve tank izolasyonu, davlumbaz imalatı ve montajı, fan ve kanal montajı gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Havalandırma aktif karbon filtre, aspiratör, havalandırma boru ve şapkası, radyal fan, redüksiyon, hız anahtarı, hortumu gibi farklı havalandırma aksesuarlarını Kağıthane şubemizden satın alabilirsiniz. Kağıthane havalandırma firmalarının aksine uygun galvaniz havalandırma boru fiyatları ve ücretsiz keşif imkanımız bulunmaktadır. Kağıthane'de havalandırma ustası ekibimiz bu ilçede bulunan müşterilerimizin taleplerine karşılık servis vermeyi görev edinmiş durumdadır.

 • Kağıthane'de neler mi yapıyoruz?
  • Kağıthane havalandırma sistemi montaj ve bakımı.
  • Kağıthane tesisat, tank ve boruların izolasyonu.
  • Kağıthane menfez yada panjur uygulaması ve satışı.
  • Kağıthane davlumbaz imalatı.
  • Kağıthane baca kurulumu, kanal sac kaplama işlemleri.
  • Kağıthane sığınak havalandırması
  • Kağıthane havalandırma kanalı imalatı (hava kanalı)

Kağıthane Havalandırma

Kağıthane Havalandırma denildiği zaman, aklınıza ilk olarak gelen Kağıthane şubemizde, çeşitli havalandırma ürünlerini, imalat ve montaj hizmetinin yanı sıra, tadilat onarım ve bakım servisi vererek sizlere yardımcı olmaktayız. Kağıthane şubemiz, havalandırma sistemleri hakkında bilgiler verdiği gibi servis imkanıda sunmaktadır. Özel donanımlı Kağıthane havalandırmacı çalışanlarımız başta havalandırma sistemi olmak üzere, baca imalatından montajına, menfer veya panjur kurulumuna kadar birçok alanda bilgiye ve tecrübeye sahip olduğunu da belirtmek isteriz.

 • Kağıthane havalandırma'nın verdiği hizmetleri;
  • Kanal sac kaplama uygulaması
  • Baca imalat ve montaj
  • Menfez ve panjur
  • Fan ve kanal montajı
  • Davlumbaz imalat ve montajı

Birçok alanda verdiğimiz hizmetlerin hem kurulumunu, hem de imalatını kendimiz yaptığımız için, yaptığımız işin sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Havalandırma Ürünleri

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Kağıthane Havalandırma; montaj, bakım, onarım ve izolasyon gibi işlemlerinizin hepsini uzman ekiplerimiz ve deneyimli personellerimiz sayesinde, sorunsuz bir biçimde halledip, kısa sürede sizlere sunmaktadır.

Bizlere ihtiyacımız olan bilgileri verdikten kısa bir süre sonra Kağıthane adresinize kadar gelip, bakım onarım veya yeni siparişlerinizin montajı için sizleri rahatsız etmekteyiz. Kağıthane semtinde ikamet eden müşterilerimiz için özel olarak sağladığımız bu hizmetle, havalandırma işlemlerinizin daha fazla aksamamasını ve isteklerinizin bir an önce karşılanmasını hedefliyoruz. Kağıthane içindeki siparişlerinizi en kısa sürede, belki de aynı gün içerisinde sağladıktan sonra, sizlerin önünde deneyip, onayınızı almadan hizmetimizi bitirmiyoruz. En uygun fiyatlı ürünlerin, en kaliteli olanlarıyla buluşmanıza olanak sağlayan havalandırma sistemi kuran şirketimiz, iletişim konusunda da sorunsuz hizmetler sunmaktadır.

 1. Gerekli bilgiler alınır
 2. (havalandırma ölçüleri, alan hesabı, cihaz seçimi, debi hesabı, emiş hesabı, fan hesabı, risk analizi vb.)

 3. Adresiniz ziyaret edilir
 4. Aynı gün fiyat teklifi iletilir
 5. Ardından Kurulum yapılır
 6. Müsteri onayı alınıp, teslim edilir.

Kağıthane Şubesi İletişim

İhtiyaç halinde Kağıthane havalandırma servisinin bir telefon kadar uzağınızda olduğunu unutmayın. Sitemizde yer alan iletişim bölümünden bizlere ulaşıp, istediğiniz tüm hizmetler hakkında detaylıca bilgi alabilir, eğer isterseniz anında sipariş veya onarım talebinde bulunabilirsiniz.
Email: kagithane@havalandirmaservisi.org


Havalandırma Servisi ®
Kağıthane, İstanbul, Türkiye

Email Gönder
havalandirmaservisi.org

0542 493 47 44
0850 885 10 92

Kağıthane havalandırma firmaları

Kağıthane havalandırma firmaları için gelen aramalar: Havalandırma ile ilgili yönetmelik, Havalandırma imalatçıları, Havalandırma tesisatı, Anemostadlar, Difüzörler, Susturucular, Müdahale ve kontrol kapakları, Damperler, Değişken debi ayar damperi (VAV), Hepa filtre kutusu, Plenum kutuları, Yer konvektörleri, Isı geri kazanım cihazları, Kanal tipi fanlar, Hücreli aspiratörler, Klima santralleri, Mutfak havalandırma sistemleri, Sıcak hava apareyleri, Elektrostatik filtre, Toz toplama ünitesi, Baca tipi sulu filtre.

Kağıthane havalandırma firması şubeleri;